7 Temmuz 2019

28 yaşında olgun bir kadının tadına bakın

  • Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2019 21:38
  • Kalan: Bu ilanın süresi doldu

İlan Detayı

Selam benim adım Gülseren her ne kadar daha genç göstersem de 28 yaşında olgun bir kadınım. Aslında olgun demek için en az 30 olmak gerekiyor ama çevrede hep yirmili yaşlarda olduğunu söyleyen kızlar olunca kendime olgun demeye karar verdim.

Bayanların profillerini gezdiğiniz zaman ya çok aşırı zayıf olduklarını yada aşırı kilolu olduklarını göreceksiniz. Benim vücudum bu konuda çok iyi bir kıvamda olup benden genç olan çoğu kadına taş çıkartacak düzeydeyim. Ayrıca kimin gerçek fotoğraf kullandığını kimin kullanmadığını bilemezsiniz ama benim gerçek olduğumdan emin olabilirsiniz.

Şöyle bir uygulama yaparak gerçek olduğumdan emin olmanızı sağlıyorum. Benim sırtımda bir doğum lekesi var. Sayfada paylaştığım fotoğrafımda gözükmüyor ama sizlere iletişime geçtiğiniz zaman atacağım fotoğraflarımın bazılarında çok net bir şekilde bunu görebileceksiniz.

Sonrasında karşılıklı olarak anlaşıp buluşmaya karar verdiğimiz zaman eğer telefonunuz destekliyorsa beni görüntülü arayarak gerçek olduğumu bu doğum lekesinden teyit edebilirsiniz. Ayrıca evimde görüşme yapmak isterseniz görüşme öncesi oda oda gezerek sizlere evin ne kadar temiz ve derli toplu olduğunu gösterebilirim.

Bununla kalmıyorum aynı zamanda görüşmeye benim evime gelecekseniz sizleri hangi kıyafetle karşılamamı isterseniz o kıyafeti giyiyorum. Dolabımın yanına giderek sizlere kıyafetlerimi göstermekteyim siz hangisini seçerseniz siz gelmeden önce onu giyerek sizin için hazırlanabilirim.

Tabi sadece evde görüşme yapan birisi değilim aynı zamanda otel ve rezidanslara gelmekteyim. Aynı zamanda eğer güvenlikli düzgün bir yerde oturuyorsanız evinize de gelebilirim.Yalnız bir kadın olduğum için görüştüğüm kişilere ve görüşmeye gideceğim yerlere dikkat etmek zorundayım. Kiminle karşılaşacağımın iyi mi kötümü olacağının hiç bir garantisi yok.

Bu arada aklınızda bulunsun evlere gelen ve geldiği mekanın güvenilir olup olmadığına bakmayan kadınların neredeyse tamamı pezevenkler ile çalışmakta benim öyle bir durumum yok olmasını da istemiyorum. Bu yüzden kendi güvenliğimi kendim düşünmeliyim. Başıma bir şey geldiği zaman yardıma gelecek bir dostum olmadığı için biraz titizleniyorum umarım bu konuyu şahsi algılamazsınız.

Eğer bütün bilgilerime ulaşmak isterseniz yapmanız gereken çok basit sayfayı aşağıya indirin ve yorum bölümüne gelerek rasgele bir yorum gönderin. Mail adresiniz haricinde yazacağınız hiç bir bilginin önemi yok ben sizlerle iletişimi oradan sağlayacağım.

No Tags

151 Toplam, 1 Bugün

  

Listing ID: 3605d22390a7f3e1

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorumla

Diğer Siteler