11 Temmuz 2019

Dik memeleri olan Asyalı escort İstanbul ‘da hizmetinizde

  • Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2019 19:02
  • Kalan: Bu ilanın süresi doldu

İlan Detayı

Selam benim adım Sultan 25 yaşındayım ve ülkenize Asya ‘dan geldim. Hangi ülkeden geldiğimi belirtmek istemiyorum sonuçta benim geldiğim ülkeden olup böyle dik ve büyük göğüslere sahip olan kaç kadın var ? Bunu belirtmek demek yüzümü fotoğrafta gizlememek demektir. Ama kökenimi belirteyim Türk olduğumu bilmeniz yeterlidir. Bizim kullandığımız Türkçe ile sizin ki arasında çok büyük bir fark yok bu yüzden buraya adapte olmakta zorluk çekmediğim gibi okumayı ve yazmayı çok kolay öğrendim.

Hemen hemen bütün Asya kökenli insanlarda olduğu gibi benimde gözlerim az bir şey çekiktir ama çok fazla değil az bir şey çekik. Boyum çok uzun değil boy konusunda iddialı değilim zaten boyum 1.69 ama vücudum son derece seksi ve güzeldir. Zaten paylaştığım fotoğrafıma baktığınız zaman ilk olarak dik ve yuvarlak memelerimin dikkatinizi çekeceğinden eminim. Erkeklerin memeye dayanamadığını bildiğim için bu özelliğimden başlıkta belirtmeye özen gösterdim. Avuçlarınızı fazlasıyla dolduracak boyutta olduğundan emin olun.

Benim vücut ölçülerimi çok fazla anlatmama gerek yok gerek sayfada ki fotoğrafımdan gerekse sizlere daha sonra göndermeyi planladığım fotoğraflarımdan her şeyi kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Bilmenizi istediğim bir konu var oda şimdilik evde görüşme yapmayacağım. Çünkü yeni taşındım ve hemen çok dikkat çekmek istemiyorum zaten mahallede bana karşı büyük bir ilgi var. Haftada tek görüşme yapacağım için fazla dikkat çekmez ama olsun hemen evden atılma riskini göze alamam en azından bir süre boyunca sadece otelde görüşme yapacağım.

İletişimi bazı bayanların yaptığı gibi bende mail adresleri üzerinden sağlamayı düşünüyorum. Şöyle olacak eğer benimle görüşmek isterseniz aşağıya doğru inerek yorum yazacaksınız ve bende yazdığınız mail adresine telefon numaram, görüşme ücretim gibi bilgilerimi göndereceğim. Ayrıca sayfaya birde fotoğraflarımı ekleyeceğim bütün detayları öğrenip fotoğraflarımı gördükten sonra geriye sadece beğenip beğenmediğiniz konusunda karar vermeniz kalıyor bu kararı verdikten sonra ise beni arayıp randevu yerini ve saatini konuşabiliriz. Eğer telefonunuzun ön kamerası varsa görüntülü görüşme yapabiliriz ama bunun için önce normal arayıp müsait olup olmadığımı öğrenirseniz sevinirim.

No Tags

178 Toplam, 3 Bugün

  

Listing ID: 4795d275ae238224

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorumla

Diğer Siteler