13 Temmuz 2019

Fatih 27 yaşında ucuz Kürt Escort Seda

  • Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2019 19:01
  • Kalan: Bu ilanın süresi doldu

İlan Detayı

Selam hoş geldin benim adım Seda 27 yaşında genç bir kadınım ve Fatih ilçesinde yaşıyorum. Yaşadığım yeri özel olarak belirtmemin nedeni İstanbul ‘un öbür ucundan benimle görüşme yapmak için çağırmalarından dolayı hepinizin bildiği gibi trafiğin yoğun olduğu büyük bir şehirde yaşıyoruz bu trafikte insanın ne sevişmeye isteği kalıyor nede yaşama hevesi bu nedenle yaşadığım yeri belirttim ki bana yakın olan beyefendiler iletişime geçebilsinler.

Güneydoğu Anadolu bölgesinden geldim buraya daha önce 16 yaşımda iken ailem tarafından başlık parası karşılığında evlendirilmiştim. Eşimi 26 yaşıma girdiğim gün kaybettim ve ailem kısa bir süre bekledikten sonra beni tekrar başlık parası karşılığında evlendireceklerdi artık buna karşı gelmenin zamanı geldi diye düşündüm ve 3 bileziğim ile kalkıp bu büyük şehre geldim kendime yeni bir hayat kurmak yeniden başlamak istiyorum. En önemlisi ise hayatıma sadece ben yön vermek istiyorum. Artık başkalarının istediği bir hayatı yaşamayacağım, bileziklerim sayesinde ev kiralayabildim küçük ve bir süre idare edecek kadar paraya sahibim fakat çalışmam gerekiyor ve ben kendime bu mesleği seçtim.

Daha önce yaşlı bir adam ile evlendiğim için elliyordu, okşuyordu ama bir şey yapamıyordu bende bir keresinde evlendiğim bir adamın akrabası ile birlikte olmuştum o günü hiç unutamıyorum demek sevişmek böyle güzel bir şeymiş diye düşünmüştüm. Sevişmeye aç ve arzulu bir kadın olduğumu unutmadan yanıma gelmenizi isterim. Hemen 5 dakikalık sevişmeleri kabul etmiyorum en az 1 saat olmalı çünkü günde tek görüşme yaptığım için sabaha kadar evin içinde dört dönmek istemem.

Güzel bir kadın olduğumu fotoğrafımdan anlayabilirsiniz. Uzun saçlarım göğüslerime kadar geliyor ve köy hayatında sürekli bir iş ile meşgul olduğumdan dolayı fazla kilo sorunum olmadığı gibi vücudumda yağlanma veya sarkmada yoktur. Karşılaştığım zorluklarda pes eden birisi değilim aksine savaşan birisiyim sevişirken beni kolay kolay yoramayacaksınız.

Telefonum 0552 ve numaram sayfada ise gece gündüz saat farkı gözetmeksizin arayabilirsiniz. Zaten sadece randevum yok iken numaram sayfada oluyor ve uyuyacağım zaman kaldırıyorum ki arayanlara dönüş yapamadığım zaman bir saygısızlık yapmış olmayayım. Kendine güvenen performansı yüksek beyefendileri sabırsızlıkla beklemekteyim.

No Tags

171 Toplam, 1 Bugün

  

Listing ID: 8445d29fdd3a4652

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorumla

Diğer Siteler