21 Temmuz 2019

Kadıköy uzun saçlı güzel escort Toprak

  • Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2019 18:39
  • Kalan: Bu ilanın süresi doldu

İlan Detayı

Selam benim adım Toprak boy konusunda fazla iddialı olmasam da diğer bütün alanlarda iddialı 24 yaşında genç bir kadınım. Bu arada iddialı değilim diye beni kısa boylu zannetmenizi istemiyorum boyum 1.73 orta derecede diyebiliriz tabi topuklu giyerek ve giymeden çekilen fotoğraflarımı sizlere atacağım böylelikle daha iyi karar verebilirsiniz. Saçlarımı çok seviyorum ve elimden geldiğince uzatmaya çalışıyorum çocukluğumdan kalma bir heves benim için uzun saçlı olmak şimdi göreceğiniz üzere göğüslerime kadar gelen uzun ve güzel saçlara sahibim. Bazı beylerin özel ilgi alanına girdiğinden anlatmak istedim. Genellikle saçlarımı örerim bunun örneklerini de zaten paylaşacağım diğer fotoğraflarımda göreceksiniz.

Kadıköy ‘de yaşamakta olmama rağmen sık sık sahillere gider eğlenmeye çalışırım ara ara uzun zamandır görüştüğüm beylerden de tatil teklifi gelince değerlendiriyorum sayfamda gördüğünüz fotoğrafta o şekilde çekilmiştir. Sizlerle de zaman içerisinde bir birimizi tanıyıp güvenince bir yerlere gidebiliriz ve şehrin stresi olmadan güzel ve keyifli saatler geçirebiliriz.

Sohbeti ve muhabbeti hoş bir kadınım erkeklerin canını sıkacak veya moralini bozacak konuları konuşmaktan çekinirim. Şimdiye kadar yirmi civarı erkek tanıdım ve az çok erkeklerin nelerden hoşlandığını ve nelerden hoşlanmadığını biliyorum.

Zaten gün içerisinde tek görüşme yaptığım için benim süre sorunum olmuyor görüşme öncesinde ve sonrasında olsun ara verdiğimiz zamanlar olsun size bağlı bir şekilde sohbetimiz oluyor bazı insanlar konuşmayı pek sevmiyorlar tabi onlara saygı duyuyorum.

Konuşanlardan ise nelerden hoşlandığını öğrenmeye gayret ederim ki memnun edebilmem daha kolay olsun. Bu kadar detayın yeterli olacağını düşünüyorum kalan bilgileri almak isterseniz yorum yazarak mail adresinize alabilirsiniz. Mailimi aldıktan sonra gönderdiğim bilgileri okuyup benimle iletişim kurduğunuz zaman bir şey sormanıza gerek kalmıyor çünkü ben bilmek isteyeceğiniz bütün bilgileri sizlere iletiyorum.

No Tags

336 Toplam, 3 Bugün

  

Listing ID: 4845d34851854646

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorumla

Diğer Siteler