12 Temmuz 2019

Yuvarlak güzel kalçaları olan Şişli Escort Mesude

  • Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2019 19:16
  • Kalan: Bu ilanın süresi doldu

İlan Detayı

Selam ben Mesude 21 yaşında genç bir bayanım. Yaşadığım yeri ve temel özelliklerimi başlıkta özetlediğimi düşünüyorum. Göğüs konusunda çok iddialı olmasam da yuvarlak güzel kaçalarım ile sizleri kendinizden geçirebileceğimi düşünmekteyim. Erkekler kadınlarda seksilik olarak iki şeye dikkat ederler birincisi göğüsler ve ikincisi kalçalar.

Göğüs konusunda iddialı değilim ama onlar da hiç fena sayılmazlar. Sadece avuç dolduracak kadar oldukları için böyle yazdım yoksa bu konuda sorunlu bir bayan değilim. Sizleri kandırmak veya dolandırmak gibi bir niyetim olsaydı bu konudan hiç bahsetmez fotoğrafımda ise sadece kalçalarımı gösterirdim. Ama nasıl olsa buluştuğumuz zaman göreceksiniz ben insanları kandırmayı dolandırmayı seven birisi değilim böyle bir durumu tercih etmeyeceğimi bilmenizi istiyorum. Varsın 10 kişi yerine 1 kişi arasın ama beni ben olduğum için beğenerek arasın herhangi bir problem yaşamayalım istiyorum. Umarım kendimi yeterince net bir şekilde ifade edebilmişimdir.

Fotoğraf lüks bir otelde çekildi ve tahmin edebileceğiniz üzere bu otel Şişli ‘de bulunmuyor ben sadece hizmetimi yaşadığım yer ile kısıtlamayı sevmiyorum isteyen istediği yerden beni çağırabilir. Yeter ki Anadolu yakası içerisinden çağırmayın oraya da evet diyebilirim elbette köprüde trafiğin olmadığı bir saatte çağırırsanız. Birde taksi ücretini de görüşmeye dahil etmek durumunda kalırız bilmiş olun. Çünkü trafiğin olmadığı saatler gece yarısı olmakta ve taksiciler gece yarısı ayrı bir tarife yapmakta bu nedenle taksi ücretini dahil etmezsem bütün parayı yol masrafına vermiş olurum. Avrupa yakası içerisinde yakın bir yerden çağırırsanız taksi ücretine gerek yok. Kısmetse önümüzdeki günlerde ehliyet alacağım o zaman belki mesafe konusunu daha esnek bir hale getirebiliriz.

Telefon numaramı sizlere gönderiyorum şöyle yapıyorum yorum yazan kişiler yazarlar iken mail adreslerini ilgili bölüme yazıyorlar bende oraya yazmış olduğunuz adrese telefon numaramı ve birkaç adet fotoğrafımı göndermekteyim. Ayrıca görüşme ücretleri olsun hangi günler hizmet verdiğim olsun bütün bu bilgileri de eklemeyi ihmal etmiyorum. Sonrasında ise size düşen şartların uygun olup olmadığına ve beni beğenip beğenmediğinize karar vermek kalıyor. Bunu netleştirdikten sonra benimle iletişime geçebilirsiniz.

No Tags

145 Toplam, 1 Bugün

  

Listing ID: 4535d28b010b645a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorumla

Diğer Siteler